Řada severských rituálů

Midsommar Glow sprchový a koupelový gel

 • barnangen_com_nordic_rituals_midsommar_glow_shower_and_bath_gel_970x1400
 • barnangen_com_berry_boost_shower_and_bath_gel__970x1400
 • Užívejte si rituál severského letního slunovratu s naším Midsommar Glow sprchový a koupelový gel. Jemně čistí pokožku a zanechává ochrannou vrstvu, takže pokožka vypadá hedvábně měkká. Náše Midsommar Glow sprchové a koupelové gely jsou smíchány s květinovými oleji & ochranným Hydratačním Sérem.

   

  Sprchový a koupelový gel Midsommar Glow s veganskou recepturou obsahující 90 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Co je to svátek letního slunovratu Midsommar?

  Midsommar je den, kdy slunce nezapadá a je to jedna z nejoblíbenějších švédských tradic, oslavující příchod léta.

   

  Čtěte více >

 • Dopřejte své pokožce pocit povzbuzení se sprchovým a koupelovým gelem Berry Boost od Barnängen. Dodá Vaší pokožce energii a dopřeje Vám příjemný, očišťující prožitek. Náš sprchový a koupelový gel Berry Boost bez parabenů v sobě spojuje sílu borůvek, známého superovoce, a ochranného Hydratačního Séra.

   

  Sprchový a koupelový gel Berry Boost s veganskou recepturou obsahující 90 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Věděli jste o švédské lidové tradici, při které se sbírají lesní plody – Självplocking?

  Když přijde čas tohoto každoročního rituálu, Švédové vyrazí na dlouhé procházky do lesa a obklopeni nádhernou přírodou sbírají lesní plody, ze kterých potom vyrábějí šťávy, džemy a nejrůznější pokrmy, jako například švédský borůvkový koláč Blåbärspaj.
  Borůvky

   

  Čtěte více >