Řada severské péče

Nutritive vyživující sprchový krém

 • barnangen_com_nordic_care_all_over_rescue_body_balm_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_oil_intense_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_oil_intense_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_oil_intense_body_balm_970x1400
 • barnangen_com_oil_intense_caring_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_balans_caring_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_lycka_nutritive_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_repairing_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_repairing_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_care_detox_shower_cream_970x1400
 • Zamilujte se do této nezbytnosti pro krásu, která je jak lehká, tak bohatá. Náš All Over Rescue Body Balm tělový balzám je vyroben ze základní ingredience značky Barnängen - Cold Cream, který plní funkci ochranného štítu a zároveň se rychle vstřebává, aby zanechal vaši pokožku s pocitem svůdné hebkosti. Zatímco kombinuje vysoký výkon a smyslové potěšení, tento drahocenný spojenec krásy ve flakónu zkrášluje všechny barvy, textury a typy pokožky. Její našlehaná textura se na pokožce okamžitě rozpouští, zjemňuje ji a obnovuje její přirozenou krásu. Byl navržena tak, aby pečoval od hlavy až k patě. Hydratuje, regeneruje a obnovuje jemnost a pružnost pokožky.

   

  Tělový balzám All Over Rescue s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Odkud vzal Cold Cream svoje jméno?

  Receptura poskytuje při aplikaci na kůži příjemný a chladivý pocit.

   

  Čtěte více >

 • Poté, co se osprchujete naším sprchovým krémem Oil Intense, si můžete i nadále užívat pocit kvalitní péče o pokožku díky našemu tělovému mléku Oil Intense. Toto mléko regeneruje velmi suchou pokožku pomocí zkrášlující, dlouhotrvající hydratace. Obsahuje olej z plané růže a 7 % naší originální přísady Cold Cream. Díky tomu se snadno vstřebává do pokožky a poskytuje jí krásně vyváženou péči.

   

  Tělové mléko Oil Intense s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Kde najdete plané růže?

  Plané růže rostou na švédských loukách poblíž moře. Když kvetou, vydávají jejich jemné, voňavé květy krásnou, lehkou vůni.

   

  Více informací >

 • Náš sprchový krém Oil Intense obsahuje ochranný Cold Cream a byl navržen speciálně pro suchou pokožku. Zanechává ji hydratovanou a sametově jemnou. Hýčkejte svoji pokožku s touto jemnou péčí a chraňte její přirozenou rovnováhu. Náš sprchový krém obsahuje olej z plané růže a 7 % naší originální přísady Cold Cream.

       

  Sprchový krém Oil Intense s veganskou recepturou obsahující 90 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Kde najdete plané růže?

  Plané růže rostou na švédských loukách poblíž moře. Když kvetou, vydávají jejich jemné, voňavé květy krásnou, lehkou vůni.

   

  Více informací >

 • Vyzkoušejte tělový balzám Oil Intense. Tento úžasný přípravek, který by Vám doma neměl chybět, obsahuje olej z plané růže a také naši originální přísadu Cold Cream, která se rychle vstřebává a slouží jako regenerační ochranný štít.

   

  Tento tělový balzám je kombinací vysoké kvality a příjemné péče. Důkladně regeneruje a zkrášluje velmi suchou pokožku a jeho nadýchaná textura se do pokožky okamžitě vstřebává a důkladně ji hydratuje, čímž obnovuje její přirozenou krásu.

   

  Tělový balzám Oil Intense s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Kde najdete plané růže?

  Plané růže rostou na švédských loukách poblíž moře. Když kvetou, vydávají jejich jemné, voňavé květy krásnou, lehkou vůni.

   

  Více informací >

 • Zažijte naši řadu Oil Intense. Vůně divoké růže ze vzácné květiny, která nejčastěji rosta ve švédských mokřinách a 5 % ochranného Cold Cream, jsou součástí jemného složení, které dodává zkrášlující a dlouhotrvající hydrataci všem typům pokožky.

   

  Divoká růže, která se nachází ve švédských mokřadech v blízkosti moře, kvete v létě jemně vonícími, většinou růžovými kvítky. Jen co okvětní lístky odpadnou, přemění se květina na jasně červené plody. Ke sběru plodů dochází po prvním podzimním mrazu, zralé a červené se potom vysuší. Šípková polévka (švédsky ,,Nyponsoppa“) je vyráběna právě z těchto šípkových plodů a je ve Švédsku velmi oblíbenou pochoutkou. Podává se jako nápoj nebo jako dezert s mlékem, smetanou nebo vanilkovou zmrzlinou. Jako doplněk se k ní často podávají i mandlové sušenky. Tyto šípkové plody divoké růže jsou vynikajícím přírodním zdrojem vitamínu C, dále pak obsahují vitamín A,D,E a antioxidanty.

   

  Objevte Barnängen Oil Intense krém na ruce, obohacený o olej z divoké růže a 5 % ochranného Cold Cream, který slouží k dlouhodobé péči, regeneraci a hydrataci všech typů pokožky a každý den odhaluje krásu pokožky a okouzluje vás dlouhotrvající jemnou vůní.

   

  Více informací >

 • Díky své pěně lehké jako obláček, náš Caring pečující sprchový krém jemně a efektivně čistí a oddaně pečuje o normální až suché pokožky. Pomáhá pokožce, aby si zachovala svou přirozenou hydrataci a zanechává ji sametově jemnou. Náš Caring pečující sprchový krém je obohacen o oblíbenou a ve Švédsku rozšířenou cereálii – oves a 5 % ochraňující ingredience Cold Cream.

   

  Sprchový krém Caring s veganskou recepturou obsahující 90 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Proč je oves ve Švédsku tak populární?

  Švédsko má ideální klimatické podmínky pro pěstování toho nejlepšího ovsa, a proto je oves pro švédskou kuchyni nenahraditelný.

   

  Čtěte více >

 • Po sprchování si naneste každodenní lehounký Caring pečující tělové mléko. Je delikátně jemný a nechává pokožku výrazně hydratovanou od první aplikace, čímž viditelně zlepšuje povrch pokožky. Pro krásnou a hydratovanou pokožku s pocitem hýčkání. Naše Caring pečující tělové mléko je obohaceno o oblíbenou a ve Švédsku rozšířenou cereálii – oves a 5 % ochraňující ingredience Cold Cream.

   

  Tělové mléko Caring s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Proč je oves ve Švédsku tak populární?

  Švédsko má ideální klimatické podmínky pro pěstování toho nejlepšího ovsa, a proto je oves pro švédskou kuchyni nenahraditelný.

   

  Čtěte více >

 • S největší koncentrací naší základní ochranné ingredience Cold Cream náš Nutritive vyživující sprchový krém poskytuje jemnou očistu a obalí suchou až velmi suchou pokožku do pohodlné péče. Ochraňuje přirozenou hydrataci vaší pokožky a zanechává ji poddajný vzhled s pocitem komfortu. Náš Nutritive vyživující sprchový krém je smíchán s oblíbeným divokým ovocem z Laponska, ostružiníkem moruškou a 7 % naší základní ingredience Cold Cream.

   

  Sprchový krém Nutritive s veganskou recepturou obsahující 90 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Kde můžete nalézt Ostružiník moruška?

  Roste na severní polokouli, především v arktických oblastech a boreálních lesech/tajgách.

   

  Čtěte více >

 • Po osprchování se s naším Nutritive vyživující tělové mléko, si pocit příjemně opečované pokožky můžete prodloužit s naším Nutritive vyživujícím tělovým mlékem. Poskytuje intenzivní péči pro krásně zpevněný, zesílený a vyplněný vzhled. Naše Nutritive vyživující tělové mléko je smícháno s naším oblíbeným divokým ovocem z regionu Laponsko, ostružiníkem moruškou, a 7 % naší základní ingredience Cold Cream.

   

  Tělové mléko Nutritive s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Kde můžete nalézt Ostružiník moruška?

  Roste na severní polokouli, především v arktických oblastech a tajgách.

   

  Čtěte více >

 • Prohlubujte svou péči o vyváženou pokožku s Balans pečujícím krémem na ruce, který udrží vaši pokožku hebkou po celý den. Tento krém na ruce byl vytvořen pro hydrataci a ochranu suchých rukou s nádherně vyváženou péčí. Náš Balans krém na ruce je obohacen o výtažek z chrpy a 5% ochranného Cold Cream pro suché ruce. Bez silikonů.

   

  Pečující krém na ruce Balans s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Věděli jste, že..?

  Balans je švédské slovo pro vyváženost – a tato vyváženost je zachycena v naší receptuře s extraktem z chrpy, která je jednou z tradičních švédských květin přidávaných do věnce letního slunovratu.

   

  Více >

 • Najděte si čas a naplňte svou duši i pokožku rukou štěstím. Přidejte Lycka Vyživující krém na ruce do vaší každodenní péče a zažijte pocit jemné pokožky bez kompromisů. Lycka Vyživující krém na ruce je obohacen o výtažek ze sedmikrásky a 7% ochranného Cold Cream pro velmi suché ruce. Bez silikonů.

   

  Vyživující krém na ruce Lycka s veganskou recepturou obsahující 95 % složek přírodního původu dopřeje Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

   

  Věděli jste,že..?

  Lycka ve švédštině znamená štěstí, které se v podobě sedmikrásek, jež jsou od roku 1909 místní oficiální květinou, zlatavě třpytí po švédském venkově oblasti Skane.

   

  Více >

 • Objevte Barnängen SOS Vård Repairing krém na ruce s 10% ochranného Cold Cream a severskou bavlnu, které obnovuje a zklidňuje velmi suchou a drsnou pokožku a udržuje ji hloubkově hydratovanou po celý den.

   

  Více >

 • Objevte nové Barnängen SOS Vård Repairing tělové mléko obohaceno o 10% ochranného Cold Cream a severskou bavlnu, které obnovuje a zklidňuje velmi suchou a drsnou pokožku a udržuje ji hloubkově hydratovanou po celý den.

   

  Tělové mléko s veganskou recepturou obsahuje 95 % ingrediencí přírodního původu a je dermatologicky testováno. Udržitelné balení je již z 50 % vyrobeno z recyklovaného plastu.

   

  Seznamte se se severskou bavlnou, příjemnou péčí ze severského podnebí.

   

  Více >

 • Objevte nový Barnängen Care & Detox sprchový krém obohacený o 5% ochranného Cold Cream a březovou vodu, která očišťuje a posiluje unavenou pokožku a zároveň posiluje přirozenou ochrannou vrstvu.

   

  Zapomeňte na kokosovou a kaktusovou vodu, teď nastal čas na březovou vodu!

   

  Více >