Inspirované švédským stylem života.

barnangen_com_product_overview_teaser_480x430

Objevte dvě rozdílné produktové řady: Severská péče a Severské rituály. Řada Severské péče je inspirována přírodou a švédským klimatem. Řada Severské rituály čerpá inspiraci z typických švédských tradic.

 

Přípravky Barnängen s veganskou recepturou obsahující až 95 % složek přírodního původu dopřejí Vaší pokožce vysoce kvalitní péči.

Řada Severské Péče

Řada Severské péče, která obsahuje sprchové gely a tělová mléka, spojuje přírodní ingredience se základní ingrediencí značky Barnängen Cold Cream - receptura založená na legendárním tuhém mýdle, které značku Barnängen proslavilo. Jedinečná a speciální kompozice obsahuje hydratační emulzi vyrobenou z včelího vosku, slunečnicového oleje, glycerolu, alantoinu a heřmánku, která je určena pro ochranu, hydrataci a péči všech typů pokožky. Obohacené jemnými vůněmi jež jsou poctou severských krás, symboly ženskosti a stylu.

Řada Severských Rituálů

Tato řada čerpá inspiraci z typických švédských tradic jako saunování, koupel v ledové vodě “Bada Isvak”nebo oslavy letního slunovratu Midsommar. Produkty z řady Serverké rituály obsahují severem inspirované přírodní ingredience a unikátně vyvinuté hydratační sérum - směs slunečnicových a brusinkových olejů a výtažku z alantoinu. Jsou provoněné vůněmi, které vzdávají hold tradičním severským rituálům. Odpočiňte při své sprše a koupeli s rituálem saunování, zažijte známý rituál Bada Isvak pod sprchou a nechte přirozenou krásu vaší pleti vykvést při dlouhých zlatých hodinách švédského letního slunovratu.