To správné spojení přírody a vědy

Švédové se vždy spoléhali na účinnou sílu severské přírody. Krajina, světlo, moře a lesy vytvářejí jedinečnou oázu pro vzácné a pestré rostliny, bylinky a vyživující ingredience, kterým Švédové věřili a po staletí používali.

To je důvod, proč produkty péče o tělo značky Barnängen obsahují například severské ovoce moruše, ikonickou břízu nebo bezový květ. Kombinace těchto přírodních složek s naší základní ingrediencí Cold Cream nebo hydratačním sérem dala vzniknout jedinečným recepturám.

Severem inspirované ingredience značky Barnängen, jako je švédská krajina, světlo, moře a lesy, tvoří jedinečnou oázu pro různé vzácné rostliny, byliny a vyživující ingredience, kterým Švédové věřili a které po staletí používali.

Severské divoké ovoce, jako ostružiník moruška, stejně jako ikonická bříza a černý bez, jsou spojovány do tělových přípravků značky Barnängen. Vznikají tak vědecky vyzkoumané receptury pro tělovou péči, jako je naše základní ingredience Cold Cream, zděděná receptura pro krásu známá pro svoje ochranné účinky na pleť, zejména proti vysoušení a podráždění.