Řada severské péče

All Over Rescue Body Balm tělový balzám

 • barnangen_com_nordic_care_all_over_rescue_body_balm_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_sensitive_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_sensitive_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_balans_caring_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_lycka_nutritive_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_kaerlek_sensitive_hand_cream_970x1400
 • Zamilujte se do této nezbytnosti pro krásu, která je jak lehká, tak bohatá. Náš All Over Rescue Body Balm tělový balzám je vyroben ze základní ingredience značky Barnängen - Cold Cream, který plní funkci ochranného štítu a zároveň se rychle vstřebává, aby zanechal vaši pokožku s pocitem svůdné hebkosti. Zatímco kombinuje vysoký výkon a smyslové potěšení, tento drahocenný spojenec krásy ve flakónu zkrášluje všechny barvy, textury a typy pokožky. Její našlehaná textura se na pokožce okamžitě rozpouští, zjemňuje ji a obnovuje její přirozenou krásu. Byl navržena tak, aby pečoval od hlavy až k patě. Hydratuje, regeneruje a obnovuje jemnost a pružnost pokožky.

   

  Odkud vzal Cold Cream svoje jméno?

   

  Receptura poskytuje při aplikaci na kůži příjemný a chladivý pocit.

   

  Čtěte více >

 • Díky své pěně lehké jako obláček, náš Caring pečující sprchový krém jemně a efektivně čistí a oddaně pečuje o normální až suché pokožky. Pomáhá pokožce, aby si zachovala svou přirozenou hydrataci a zanechává ji sametově jemnou. Náš Caring pečující sprchový krém je obohacen o oblíbenou a ve Švédsku rozšířenou cereálii – oves a 5 % ochraňující ingredience Cold Cream.

   

  Proč je oves ve Švédsku tak populární?

  Švédsko má ideální klimatické podmínky pro pěstování toho nejlepšího ovsa, a proto je oves pro švédskou kuchyni nenahraditelný.

   

  Čtěte více >

 • Po sprchování si naneste každodenní lehounký Caring pečující tělové mléko. Je delikátně jemný a nechává pokožku výrazně hydratovanou od první aplikace, čímž viditelně zlepšuje povrch pokožky. Pro krásnou a hydratovanou pokožku s pocitem hýčkání. Naše Caring pečující tělové mléko je obohaceno o oblíbenou a ve Švédsku rozšířenou cereálii – oves a 5 % ochraňující ingredience Cold Cream.

   

  Proč je oves ve Švédsku tak populární?

  Švédsko má ideální klimatické podmínky pro pěstování toho nejlepšího ovsa, a proto je oves pro švédskou kuchyni nenahraditelný.

   

  Čtěte více >

 • S největší koncentrací naší základní ochranné ingredience Cold Cream náš Nutritive vyživující sprchový krém poskytuje jemnou očistu a obalí suchou až velmi suchou pokožku do pohodlné péče. Ochraňuje přirozenou hydrataci vaší pokožky a zanechává ji poddajný vzhled s pocitem komfortu. Náš Nutritive vyživující sprchový krém je smíchán s oblíbeným divokým ovocem z Laponska, ostružiníkem moruškou a 7 % naší základní ingredience Cold Cream.

   

  Kde můžete nalézt Ostružiník moruška?

  Roste na severní polokouli, především v arktických oblastech a boreálních lesech/tajgách.

   

  Čtěte více >

 • Po osprchování se s naším Nutritive vyživující tělové mléko, si pocit příjemně opečované pokožky můžete prodloužit s naším Nutritive vyživujícím tělovým mlékem. Poskytuje intenzivní péči pro krásně zpevněný, zesílený a vyplněný vzhled. Naše Nutritive vyživující tělové mléko je smícháno s naším oblíbeným divokým ovocem z regionu Laponsko, ostružiníkem moruškou, a 7 % naší základní ingredience Cold Cream

   

  Kde můžete nalézt Ostružiník moruška?

  Roste na severní polokouli, především v arktických oblastech a tajgách.

   

  Čtěte více >

 • Náš Sensitive sprchový krém je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku, čistí a uklidňuje jemnou pokožku s přátelskou péčí. Ochraňuje hydrataci pokožky a její přirozenou hebkost. Náš Sensitive sprchový krém pro citlivou pokožku je smíchán s rostlinou oslavovanou na severní polokouli – černým bezem, a 5 % ochranného Cold Cream.

   

   

  Na co Švédové používají Černý bez?

  Podmanivá vůně bezového květu dělá tuto rostlinu středem pozornosti v oblasti jídla, pití a dekorací.

   

  Čtěte více >

 • Po osprchování se hýčkejte naším Sensitive tělovým mlékem pro citlivou pokožku, které uzamkne hydrataci uvnitř a uklidní pokožku, aby jí obklopil okamžitou a dlouhotrvající jemností. Pro příjemnou hedvábně jemnou pokožku po celý den. Naše Sensitive tělové mléko pro citlivou pokožku je smícháno s rostlinou oslavovanou na severní polokouli – černým bezem, a 5 % ochranného Cold Cream.

   

  Na co Švédové používají Černý bez?

  Podmanivá vůně bezového květu dělá tuto rostlinu středem pozornosti v oblasti jídla, pití a dekorací.

   

  Čtěte více >

 • Prohlubujte svou péči o vyváženou pokožku s Balans pečujícím krémem na ruce, který udrží vaši pokožku hebkou po celý den. Tento krém na ruce byl vytvořen pro hydrataci a ochranu suchých rukou s nádherně vyváženou péčí. Náš Balans krém na ruce je obohacen o výtažek z chrpy a 5% ochranného Cold Cream pro suché ruce. Bez silikonů.

   

  Věděli jste, že..?

  Balans je švédské slovo pro vyváženost – a tato vyváženost je zachycena v naší receptuře s extraktem z chrpy, která je jednou z tradičních švédských květin přidávaných do věnce letního slunovratu.

   

  Více >

 • Najděte si čas a naplňte svou duši i pokožku rukou štěstím. Přidejte Lycka Vyživující krém na ruce do vaší každodenní péče a zažijte pocit jemné pokožky bez kompromisů. Lycka Vyživující krém na ruce je obohacen o výtažek ze sedmikrásky a 7% ochranného Cold Cream pro velmi suché ruce. Bez silikonů.

   

  Věděli jste,že..?

  Lycka, švédsky štěstí, se šíří po švédském venkově oblasti Skane se zlatým třpytem sedmikrásky, která je oficiální regionální rostlinou již od roku 1909.

   

  Více >

 • Nechte vaše ruce s pocitem lásky s Kärlek Sensitive krémem na ruce, který byl vytvořen pro zjemnění a hydrataci rukou. Kärlek Sensitive krém na ruce je obohacený o výtažek z arktické ostružiny a 5% ochranného Cold Cream pro citlivé ruce. Bez silikonů.

   

  Věděli jste,že..?

  Kärlek, švédsky láska, je šířena jemnými severskými ostružinami, provinční rostlinou Norrbotonu v severním Švédsku, s jejich narůžovělou barvou po lesích a loukách Akerbäru.

   

  Více >