Ingredience

Základní Technologie

Produkty Barnängen představují “tu správnou” směs přírody a vědy. Naše vědecky vyzkoumané kosmetické receptury poskytují dlouhodobou ochranu a jsou dokonalým doplňkem našich přírodních ingrediencí inspirovaných severem.

 

Cold Cream

 

Cold Cream je zděděný recept na krásu. Své tajemství si nese ve svém zvláštním složení: hydratační emulze, vytvořená z růžové vody, včelího vosku a lipidů. Cold Cream byl první kosmetickou emulzí, která se takto nazývala a je o ní známo po tisíciletí, že se jedná o vysoce pečující a ochrannou látku pro pokožku – a navíc přinášející mnohem lehčí pocit na kůži ve srovnání s ostatními čistými oleji.

Naše originální receptura tuhého mýdla Barnängen obsahovala podobné ingredience, a proto jsme se rozhodli modernizovat naši technologii a vyvinout náš základní Cold Cream. Vytvořen s včelím voskem a glycerolem jako zvlhčovacími složkami a slunečnicovým olejem, alantoinem a heřmánkem jako uklidňovacími složkami, náš ochranný Cold Cream je navržen tak, aby chránil a pečoval o pokožku. Naše patentovaná a vysoce efektivní Cold Cream technologie je vmíchávána do našich produktů, aby nabízela tu nejlepší ochranu pro krásně vyrovnanou pokožku.

 

Věděli jste, odkud Cold Cream dostal svoje jméno? Je odvozeno z chladivého, čerstvého a lehkého pocitu, který na pokožce po nanesení zanechává.

 

Hydratační Sérum

 

Naše ochranné Hydratační Sérum je technologickým ekvivalentem našeho Cold Cream pro naše průzračnější receptury.

Toto olejové sérum je směs slunečnicového a brusinkového oleje, stejně jako alantoinu, aby poskytovalo pokročilou ochranu pokožky a nabízelo pocit hedvábné jemnosti. Naše ochranné Hydratační Sérum je vysoce koncentrované v našich recepturách řady Severské Rituály, aby intenzivně ochraňovalo pokožku.